Tamar - Heren 4
Heren 4 speelt dit jaar in de 3e klasse van de Geldrop competitie.

Aanvoerder: Ruben van de Guchte (H4)
Trainer(s): Roy Schepers (H1) & Hidde Verschoor (H1)

Mocht er iets op deze pagina incorrect zijn, stuur dan een mail naar de wedstrijdsecretaris (wedstrijdsecretaris@vvtamar.nl)

Woensdag trainingen
Datum
Tijd
Trainer(s)


22-05-24
19:45-21:30
Roos Hanckmann (D2)

29-05-24
21:30-23:00
onbekend

05-06-24
19:45-21:30
onbekend

12-06-24
21:30-23:00
onbekend

19-06-24
19:45-21:30
onbekend

26-06-24
21:30-23:00
onbekend


Tussenstand & gespeelde wedstrijden
De actuele tussenstand en scores zijn ook hier te vinden. De tussenstand en scores hieronder worden elk middernacht bijgewerkt.

1. Bahman 1
16-60 (1.666)
2. MVC de Hangar 3
16-44 (1.173)
3. Tamar 3
16-37 (1.103)
4. Tamar 4
16-36 (0.955)
5. VCE/PSV 4
16-29 (0.980)
6. VVC Best 2
16-27 (0.922)
7. VC Hoogeloon 1
16-25 (0.918)
8. VC Bravo 2
16-16 (0.809)
9. ABC Volleybal 3
16-8 (0.732)
Datum
Wedstrijd
Score


27-09-23
Tamar 4 - VC Bravo 2
4-0
25-12,25-20,25-18,26-24

04-10-23
VCE/PSV 4 - Tamar 4
4-0
25-19,25-23,25-21,28-26

01-11-23
Tamar 4 - VC Hoogeloon 1
3-1
26-24,20-25,25-14,25-20

13-11-23
VVC Best 2 - Tamar 4
2-2
20-25,25-17,25-15,20-25

21-11-23
Bahman 1 - Tamar 4
4-0
25-8,25-9,25-12,25-17

29-11-23
Tamar 4 - Hoogeloon 1

06-12-23
Tamar 4 - MVC de Hangar 3
2-2
11-25,25-18,26-24,13-25

13-12-23
Tamar 4 - Tamar 3
3-1
25-18,14-25,25-22,27-25

19-12-23
ABC Volleybal 3 - Tamar 4
1-3
25-23,23-25,23-25,29-31

17-01-24
Tamar 3 - Tamar 4
1-3
25-14,23-25,24-26,22-25

24-01-24
Tamar 4 - VVC Best
2-2
24-26,9-25,25-10,25-17

31-01-24
VC Hoogeloon 1 - Tamar 4
0-4
23-25,20-25,22-25,21-25

06-02-24
MVC de Hangar 3 - Tamar 4
2-2
22-25,25-17,21-25,25-19

21-02-24
Tamar 4 - Bahman 1
0-4
14-25,19-25,11-25,11-25

04-03-24
VC Bravo 2 - Tamar 4
1-3
18-25,22-25,25-23,18-25

20-03-24
Tamar 4 - ABC Volleybal 3
4-0
25-17,25-21,25-20,25-21

03-04-24
Tamar 4 - VCE/PSV 4
2-2
25-21,18-25,9-25,25-22


Spelers
Aahron Bertram Danque
Christian Vesters
Kaloyan Konarev
Kelvin Peulen
Martijn Bevers
Rost Kotelnikov
Ruben van de Guchte
Sander Smits
Tom Koevoets
Yavor Kotsev
Giovanni Sapienza
Ismet Bilir
Roland van der Vegt
Youssef Golestani