Dames 2
Dames 2 speelt dit jaar in de 1e klasse van de Nuvoc competitie.
Aanvoerder: Lieke Kapteijns (D2)
Trainer(s): Kyran Onderwater
Coach: Mathijs Vastenhouw (H1)
Mocht er iets op deze pagina incorrect zijn, stuur dan een mail naar de wedstrijdsecretaris (wedstrijdsecretaris@vvtamar.nl)
Aanvoerder: Lieke Kapteijns (D2)
Trainer(s): Kyran Onderwater
Coach: Mathijs Vastenhouw (H1)
Mocht er iets op deze pagina incorrect zijn, stuur dan een mail naar de wedstrijdsecretaris (wedstrijdsecretaris@vvtamar.nl)
Woensdag trainingen
Datum
Tijd
Trainer(s)
03-04-24
21:30-23:00
onbekend
10-04-24
21:30-23:00
onbekend
Wedstrijd schema
Tussenstand & gespeelde wedstrijden
De actuele tussenstand en scores zijn ook hier te vinden. De tussenstand en scores hieronder worden elk middernacht bijgewerkt.
1. Tamar 2
17-45 (386)
2. ODI 2
16-41 (272)
3. VCE/PSV 3
17-34 (184)
4. Pieter Brueghel 1
16-31 (56)
5. Rooi 1
16-24 (-28)
6. Vessem 1
16-16 (-133)
7. Hoogeloon 1
17-16 (-150)
8. Best 3
17-16 (-181)
9. Primo 2
17-14 (-190)
10. Nuvoc 2
17-12 (-216)
Datum
Wedstrijd
Score
27-09-23
Tamar 2 - Hoogeloon 1
3-0
25-21,25-12,25-12
04-10-23
Nuvoc 2 - Tamar 2
0-3
14-25,11-25,18-25
25-10-23
Tamar 2 - Primo 2
3-0
25-19,25-21,25-19
01-11-23
Best 3 - Tamar 2
1-2
25-23,18-25,10-25
07-11-23
Rooi 1 - Tamar 2
0-3
13-25,14-25,14-25
22-11-23
Tamar 2 - Pieter Brueghel 1
3-0
25-15,25-18,25-12
30-11-23
Vessem 1 - Tamar 2
1-2
10-25,25-27,25-20
10-01-24
Tamar 2 - ODI 2
3-0
25-16,25-16,25-19
17-01-24
Hoogeloon 1 - Tamar 2
0-3
22-25,18-25,16-25
24-01-24
Tamar 2 - Nuvoc 2
2-1
22-25,25-8,25-17
08-02-24
Primo 2 - Tamar 2
0-3
17-25,21-25,7-25
21-02-24
Tamar 2 - Best 3
3-0
25-9,25-18,25-23
28-02-24
Tamar 2 - Rooi 1
3-0
25-16,25-13,25-18
04-03-24
Pieter Brueghel 1 - Tamar 2
1-2
25-23,17-25,4-25
14-03-24
VCE/PSV 3 - Tamar 2
1-2
23-25,22-25,25-17
20-03-24
Tamar 2 - Vessem 1
2-1
25-13,22-25,25-23
27-03-24
Tamar 2 - VCE/PSV 3
3-0
25-10,27-25,25-13
Scheidsschema
Datum
Wedstrijd
Hal
Wie
10-04-24 19:45
Tamar 1
Milan Liefhebber
(D2)
Emmelie van Dijk (D4)
Emmelie van Dijk (D4)
Spelers
Iris Box
Jasmijn de Rijke
Katarzyna Borowska
Lara Ganz
Lieke Kapteijns
Lieke Mahu
Lucia Bottlíková
Milan Liefhebber
Renate Voss
Isa Dantuma
Karlijn Cornelissen
Lotte Boer
Roos Hanckmann